Hotel Plovdiv

Destinácia: Bulharsko, Primorsko
Kód zájazdu: 1069675
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Plovdiv

detská postieľka TV detský kútik internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 120 m

Popis

Rodinný hotel Vás určite očarí výhľadom na more a severnú pláž Primorska z jeho priestranných izieb. Nachádza sa nad promenádou pri severnej pláži v starej časti Primorska.


Vybavenie

Hotel je vybavený recepciou, kde je možné prenajať si trezor bez poplatku, výťahom, WC, detským kútikom, reštauráciou s vonkajším posedením s výhľadom na more. V zadnej časti hotela sa nachádza bazén s detskou časťou, kde slnečníky a ležadlá sú bez poplatku a je aj možnosť aj vonkajšieho posedenia pri bazéne. Na chodbe sa nachádza žehliaca doska so žehličkou. Hotel ponúka možnosť bezplatného parkovania pred hotelom. Wi-Fi pripojenie  je v celom hoteli zdarma.


Ubytovanie 

1. Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou tretieho lôžka. Každá izba má vlastnú klimatizáciu, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, TV/SAT, vlastnú kúpeľňu s WC a  sušičom na vlasy a balkón orientovaný smerom na more.

2. Ubytovanie v apartmáne – v dvoch samostatných dvojlôžkových izbách (4 pevné lôžka s možnosťou prístelky).  Vybavenie apartmánu tvorí klimatizácia, chladnička, rýchlovarná kanvica, TV/SAT, vlast­ná kúpeľňa s WC a balkón.


Stravovanie

V cene sú pestré raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hotel poskytuje možnosť doobjednať si aj obedy aj večere. Obedy pozostávajú z polievky, výberu z denného menu a ovocia. Večere sú formou výberu z troch menu, ktoré pozostávajú z 3 chodov – šalátu alebo polievky, hlavného jedla a dezertu. Nápoje okrem vody sa objednávajú osobitne. V prípade vyššieho počtu stravníkov (nad 20 osôb) sú večere podávané formou bufetových stolov.


Pláže

Priamo v letovisku sú dve pláže - severná a južná. Obidve pláže sú s jemným pieskom a pozvoľným prístupom do mierne sa zvažujúceho mora. Severná pláž sa tiahne od promenády na severnej časti Primorska až po Perlu, rezidenciu bývalého bulharského prezidenta Todora Živkova. Začiatok južnej pláže je pri prístave a pokračuje až po ďalšie letovisko Kiten. Na severnej pláži, vzhľadom na jej orientáciu, býva more s väčšími vlnami, na južnej pláži býva pokojnejšia hladina, a preto je vyhľadávaná najmä rodinami s malými deťmi. Na obidvoch plážach sa nachádzajú strediská vodných atrakcií, prezliekarne, sprchy, bary a bufety s rýchlym občerstvením. Obidve pláže sú pod dohľadom plavčíkov. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok, dajú sa však využiť aj časti pláží v tesnej blízkosti chránených pieskových dún, ktoré nie sú spoplatnené. Bližšie k hotelu Plovdiv (cca 120 metrov) je severná pláž.


Oficiálna kategória *

Naše hodnotenie ***

Generované systémom ProfiTour