Letný tábor Pohoďák

facebook
Destinácia: Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Kód zájazdu: 1350572
Cena od: 369 €
Príplatky od: 0 €
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory

Výber termínu

21.07.2024 8 dní Last Minute 369 € +0 € vlastná
21.07.2024 8 dní Last Minute 418 € +0 € autobusová
28.07.2024 8 dní 419 € +0 € vlastná
28.07.2024 8 dní 468 € +0 € autobusová
04.08.2024 8 dní Last Minute 399 € +0 € vlastná
04.08.2024 8 dní Last Minute 448 € +0 € autobusová
11.08.2024 10 dní Last Minute 449 € +0 € vlastná
11.08.2024 10 dní Last Minute 498 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

stolný futbal,kalčeto TV gril, ohnisko stolný tenis trezor bazén
Úvod:
Žlté ananásy, Ružové plameniaky, Modré koníky, Čierne duše, Červení diabli a Zelení marťankovia budú aj tento rok tímy, ktoré budú bojovať o slnečníky. Letné prázdniny a Trubárka tvoria dokonalé duo. Práve chata Trubárka je už štvrtý rok pre stovky teenagerov ich letným sídlom v najlepšom letnom tábore Pohoďák. Preto aj toto leto na teba čaká špičková technika so stage-om pod holým nebom, na ňom UV párty rôznych žánrov, na ktorej môžeš predviesť svoje tanečné schopnosti aj spevácky talent, penová párty a extrémna záverečná párty, o ktorej sa hovorí až v centre Trenčína. No a na 10-dňovom turnuse odpálime hip-hop párty v dokonalých outfitoch. Nesmú chýbať pohoďákové klasiky ako stanoviská pre animátorov, súbojovky, vodné hry či letné kino. Ponúkame najviac naloženú táborovú pecku pre teenegerov! Vytvorili sme opäť super program, v ktorom nebudú chýbať naše workshopy a atrakcie. Poobedný program je v tvojej réžii a zvolíš si či chceš vyskúšať paintball, stolný futbal, stolný tenis, loptové hry, bedminton, bodyzorbing či kinball. Ak nie si práve športový typ, môžeš sa ísť opaľovať k bazénu alebo zrelaxovať v chillzóne, zájsť na premietanie filmu, súperiť s kamošom pri hraní playka či popustiť uzdu svojim tvorivým schopnostiam a vytvoriť originálne reelsko alebo TikTok v kreatívnom workshope. Samozrejme, počítame aj s výletmi - nepriestrelná Laser Aréna ti zaručí zdravý adrenalín a elektrické motokáry vo Volt racing v Trenčíne ti dokonale prevetrajú hlavu. V neposlednom rade sme si pre teba pripravili opäť výlet do Aquaparku Senec, kde treba vyskúšať všetkých 11 bazénov a aj tobogány, šmykľavky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších vodných atrakcií. Pridaj sa k nám a zaži jedinečné letné dobrodružstvo plné vzrušujúcich aktivít a nových priateľstiev! Na leto na Pohoďáku len tak nezabudneš. Pohoďák je iba jeden! Vidíme sa na Trubárke, to musíš zažiť!

Strava:
5x denne + pitný režim

Doprava:
individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN a NM

V cene tábora:
 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • bodyzorbing, paintball, playstation
 • párty s DJ-om, hosť


CK odporúča:
 • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 10€ cool táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 49€ autobusová doprava z BA, TT, PN a NM


Zľavy:
Ak ste boli náš klient v rokoch 2021, 2022 a 2023 a nestihli ste využiť zľavu za skorý nákup, máte nárok na zľavu 20€ z ceny letného tábora. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.

Krátky úvod:

Už dlhé roky kultová lahôdka pre teenagerov! Letný tábor v skvelom prostredí a s množstvom atrakcií, špičkové párty a veľký výber parádnych výletov!


Doporučený vek:
13 - 17 rokov

Podrobnosti o tábore:
Pohoďák je tábor pre teenegerov, ktorých už nebavia klasické táborové aktivity. Program je prispôsobený vekovej skupine  13 - 17 rokov. Ak chceš toto leto vypnúť a zahodiť svoje teenagerské starosti za hlavu, my ti s tým radi pomôžeme. Sme jednoducho ľudia, ktorých baví zabávať ostatných. Výzvou pre nás je dospievajúca mládež, ktorú je niekedy obtiažne zaujať.

Pohoďák roky putoval po rôznych strediskách po celom Slovensku. Má toho už preskákané dosť. Rovnako ako aj niektorí naši animátori. A tak ti môžeme zaručiť, že je na čo sa tešiť! Chata Trubárka je vynovené ubytovacie zariadenie na okraji Trenčína. Leží v rovnomennej prírodnej rezervácii v Bielych Karpatoch, kde pramení Kubranský potok. Disponuje vonkajším bazénom, multifunkčným aj detským ihriskom, spoločenskou miestnosťou, vonkajším stanom a parádnymi lúkami a lesmi na naše aktivity.

Čo sme si pre teba pripravili tento rok? V sezóne 2024 sa môžeš tešiť na skvelý výber workshopov: 
 • paintball
 • loptové hry (multifunkčné ihrisko)
 • chill zóna (spoločenské hry)
 • bazén
 • kino
 • playzóna (stolný futbal, stolný tenis, playstation) 
 • bodyzorbing
 • kreatívny workshop 
Večerný program bude patriť predovšetkým zábave. Na UV párty zažiari celé stredisko vo fantastických farbách, penová párty nám privodí pravú letnú atmosféru a určite sa nevyhneš ani nočnej hre. A samozrejme - na záver nesmie chýbať 10-dňový POHOĎÁK!

Výlety:
 • za príplatok 15€ autobusový výlet do Laser Arény v Trenčíne
 • za príplatok 20€ autobusový výlet do Volt racing center v Trenčíne na elektrické motokáry
 • za príplatok 50€ autobusový výlet do Aquaparku Senec


chata Trubárka

Poloha:
Ubytovacie zariadenie sa nachádza v rekreačnej oblasti Kubrica pri Trenčíne. Trubárka je chránená krajinná oblasť nad Kubranskou dolinou. Viac informácií nájdete na

Ubytovanie:
27 troj- až päť-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. V podkrovnej časti sa nachádza 6 dvoj- až štvor-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.
Celková kapacita je 110 lôžok. 

Vybavenie strediska:
Jedáleň, bufet, vonkajší bazén 10m x 4m (v prevádzke od júna a podľa počasia), ohnisko na opekanie, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, projektor, TV, wifi

Generované systémom ProfiTour