Denný tábor Trenčín

facebook
Destinácia: Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Kód zájazdu: 1350587
Cena od: 229 €
Príplatky od: 0 €
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory

Výber termínu

15.07.2024 5 dní 229 € +0 € vlastná
22.07.2024 5 dní 229 € +0 € vlastná
05.08.2024 5 dní 229 € +0 € vlastná
12.08.2024 5 dní 229 € +0 € vlastná

Popis zájazdu

gril, ohnisko tobogan, šmýkačka trezor
Úvod:
Denný tábor Slniečko privíta všetky detičky v novej destinácii - v hoteli Veverica na trenčianskej Brezine. Rodičia, ak chcete deťom vhodne vyplniť voľný čas počas leta, denný tábor bude pre ne dokonalým prázdninovým zážitkom. Zatiaľ, čo vy ste v práci, my sa o vaše deti postaráme. A už teraz máme pre ne nachystaný celodenný program na celý týždeň. Návšteva Trenčianskeho hradu, letné kúpalisko v Trenčíne, lanové dráhy v Tarzánii a turistický vláčik Matúš Čák! Nebudú chýbať ani najväčšie potešenia - hojdačky či šmykľavky v areáli lesoparku Brezina a výborná strava priamo z kuchyne hotela. O zvyšok programu sa samozrejme postarajú naši šikovní animátori a o stravovanie a pitný režim sa nám postará skvelý personál horského hotela v centre Trenčína. Príprava ďalšieho ročníka je v plnom prúde a my sa už teraz tešíme na všetky deti vo veku od 6 do 10 rokov!

Strava:
desiata, obed, olovrant + pitný režim

Doprava:
individuálna

V cene tábora:
  • desiata, obed, olovrant + pitný režim 
  • animátori 
  • program, materiálno-technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • Trenčiansky hrad, Tarzánia, vláčik Matúš Čák


CK odporúča:
  • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie (storno, úraz, prerušenie cesty, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko


Zľavy:
Ak ste boli náš klient v rokoch 2021, 2022 a 2023 a nestihli ste využiť zľavu za skorý nákup, máte nárok na zľavu 20€ z ceny letného tábora. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.

Krátky úvod:

Skvelý denný tábor v krásnom prostredí!


Doporučený vek:
6 - 10 rokov

Podrobnosti o tábore:
Čo dieťaťu prináša letný tábor?

Už od prvých dní učia rodičia svoje dieťa samostatnosti. Aby postupne vedelo bez ich pomoci urobiť krok, vedelo sa samostatne najesť, umyť a pod. Ich nároky sa primerane veku zvyšujú. Predškolský vek a mladší školský vek je plný osamostatňovania. Prvá cesta do školy, prvá skutočná zodpovednosť za veci a rozhodnutia. Deti dostávajú aj v našom tábore priestor na prekonávanie prvých chvíľ bez rodičov a tak rozvíjajú nielen svoju samostatnosť, ale ide aj o aktívnu socializáciu. Napriek rôznorodosti detí dokážeme s istotou tvrdiť, že každé dieťa potrebuje byť socializované v spoločnosti a byť prijaté inými, rovesníkmi aj dospelými.

hotel Veverica

Poloha:
Hotel Veverica sa nachádza v tichom lesnom prostredí trenčianskej Breziny. Je to ideálne miesto na relax a oddych v „korunách stromov“ v blízkosti majestátneho Trenčianskeho hradu.

Vybavenie strediska:
recepcia, jedáleň, bar, kaviareň, bufet, terasa, vonkajšie outdoorové ihrisko, ohnisko na opekanie, detské preliezky, kolky, wifi

Generované systémom ProfiTour